Nic nie przychodzi bez trudu.Nigdy, nigdy, nigdy,się nie poddawaj.Winston Churchill

Życie jest pełne wyzwań,ale wygrywają Ci co mają własne pragnienia,własne potrzeby i odwagę je realizować.
Utrzymanie pozycji jest trudne,ale mając wizję i potrzebę sukcesu będziemy wciąż konkurować i samodoskonalić się.Zajmie nam to trochę czasu,ale jeśli mamy siłę i determinację to zawsze będziemy na wygranej pozycji.I pamiętajcie nie ma odwagi bez strachu.Często smak sukcesu ,który widzimy,gdzieś na końcu mety mobilizuje nas by podwoić siły i pracować bardziej,więcej.Narysujcie na kartce 4 linie:to jest to kim jestem,to jest to do czego dążę,to jest to czego potrzebuję,meta.Spójrzcie na swój obrazek i skupcie się na tej linii,która dziś jest dla was najważniejsza dorysujcie do niej boczne linie-wasze wyzwania i cele.Codziennie dopisujcie nowy sposób realizacji celu aż dojdziecie do mety i napisu SUKCES,ZWYCIĘŻYŁEM.Jeśli po drodze będzie nieudana próba napiszcie o tym by wiedzieć jak uniknąć na zaś. W sytuacji niepowodzenia nie należy się zniechęcać,ale zmodyfikować swój program działania.
Praca-dziś konkurencja nie da Ci o sobie zapomnieć.Wygrasz jak wykażesz się odwagą i siłą w działaniu.Wszelkie rozmowy o pracę,egzaminy widać zdane,jedyne na co trzeba zwrócić uwagę to systematyczność w dążeniu ,jak już ustalisz cel nie zbaczaj z drogi.Unikaj chaosu.
Uczucia-W związkach niezastąpiony będzie dziś kompromis i takie zdrowe pójście na ustępstwa lub przemilczenie tego co nas boli.Single nie oczekujcie dziś zbyt wiele,osoby które dziś pojawią się na waszej drodze będą z niskim poziomem rozwoju i trudno będzie wam ‚złapać” z nimi wspólny temat.
Zdrowie-Osoby z problemami krążeniowymi,reumatycznymi,ciśnieniowymi dziś będą odczuwać dyskomfort,pozostali mogą mieć poczucie lęku,niestabilności,odczuwać spadek energetyczny dopiero późne godziny popołudniowe przyniosą dobrą energię i pokłady nowej siły.
Szczęście będzie sprzyjać Strzelcom,numerologicznym 6 z 33 i osobom urodzonym miedzy 28 VII a 1 VIII
MOTTO DNIA:
Kiedy uda ci się rozwiązać konflikty z ludźmi, nie pogrążaj się we wspomnieniach ciężkich chwil, lecz raduj się tym, że udało ci się wyjść z nich zwycięsko. Kiedy wychodzisz z długiego leczenia po chorobie, nie myśl o cierpieniu, które cię dotknęło, lecz o błogosławieństwie Boga, które pozwoliło ci wyzdrowieć. Do końca życia zachowaj w swojej pamięci wszystkie dobre rzeczy, które pojawiły się w najtrudniejszych okolicznościach. One będą dowodem twoich możliwości i dadzą nadzieję w obliczu największych przeszkód.
Paulo Coelho
Cytat z książki „Podręcznik wojownika światła”.

Tarot