Upojenie zmysłów i Zgodność myślenia rodzi Miłość

Styczeń
Na wiele sytuacji będziemy patrzeć,działać spontanicznie i nawykowo.Myśleć bardziej sercem niż głową…czasem będzie nam brakować kreatywności by wyrazić siebie,albo nie będziemy w pełni rozumiani przez osoby na których nam zależy.Niepewność i zwątpienia ,które nas nękają nie są wynikiem braku uczuć a zdystansowaniem do pewnych sytuacji i nie wiara w siebie,może też zaniżone poczucie wartości lub rozdarcie pomiędzy dwoma miłościami.Jedna z moich klientek napisała:”mam faceta jest pracowity,odpowiedzialny,dba bym miała wszystko o czym pomyślę,do niczego się nie przyczepia,mam pełny luz…moja rodzina uważa,że znalazłam prawdziwy skarb…..:) A ja….ja mam dylemat myślę o kimś z przeszłości kto mnie zauroczył,zafascynował był może nadal jest taki inny nieprzewidywalny,intrygujący,kochałam w nim ten dreszczyk emocji….To ja go zostawiłam bo wybrałam stabilizację i zarazem jak okazało się później nudę.Po latach spotkałam go przypadkiem,dzwonimy do siebie nasze rozmowy są takie jak dawniej….Nadal o nim myślę, wyczekuję jego telefonu,aby usłyszeć jego głos…..Ostatnio nawet powiedział,że mnie nadal kocha, a ja nie zastanawiając się odpowiedziałam,że ja go też.”Opisana sytuacja dokładnie ilustruje że Pani X część potrzeb ma zaspakajanych w związku część z przyjacielem z przeszłości prowadzi to do stopniowego oddalania się od siebie i zbliżania do przeszłości.Nasze życie bardzo często a dzień dzisiejszy zwłaszcza przyniesie takie dylematy ,takie kawałki rozbitego lustra do poskładania.Gdzie zaangażować emocje to pytanie wiele z nas zada sobie dzisiejszego dnia mając z tyłu głowy pytanie czy ten wybór będzie dobry.a jeśli nie to co……
Uczucia-w istniejącym związku renesans coś powoli się wypala a my z każdym dniem dusimy płomień.Single zaangażują się w relacje niekoniecznie tylko wakacyjne tu od was będzie zależeć ich ciąg dalszy.

Praca-w pracy dziś ważna będzie i Twoja intuicja i wyobraźnia powierzone zadania będziemy wykonywać z dużą przyjemnością i pał erem.

Zdrowie-emocjonalnie możecie być trochę przygnębieni zwłaszcza osoby ,które wczoraj miały dzień pełen wrażeń i uniesień.Rada od kart nie uciekajcie w świat marzeń i fantazji z każdej sytuacji jest wyjście.

Szczęście dziś sprzyja osobą urodzonym w Żywiole Wody.

MOTTO DNIA :
Nie chodzi o to, gdzie skończysz,ale o decyzje, jakie podejmujesz, by tam dotrzeć.I nie chcę już podglądać zakończenia. Bo w prawdziwym życiu i tak nie można tego zrobić. Nie ma żadnych gwarancji. Czasem zaczynasz iść jakąś drogą i orientujesz się, że wcale tego nie chciałaś. Albo zmieniasz trasę tylko po to, by się przekonać, że nowa ścieżka prowadzi dokładnie do tego miejsca co stara. I właśnie tutaj pojawia się wybór. Bo chociaż nie wiesz, gdzie dotrzesz, możesz nawet w ostatniej chwili zmienić kurs. Możesz skręcić w lewo, a potem w prawo i znaleźć się tam, gdzie myślałaś, że nigdy nie trafisz. (…) los i przeznaczenie nie zaprowadzą nas daleko. Decydują bowiem o początkach, ale nie o zakończeniach. Przeznaczenie może Cię gdzieś rzucić, ale to Ty musisz dotrzeć tam,dokąd zmierzasz; musisz wybrać własne zakończenie, moment w którym opuścisz kurtynę.”
- Rebecca Serle (z książki Kiedy byłeś mój)

Tarot