Jean de La Bruyère Kto przestaje kochać – ucieka, ale kto nie może przestać – ściga.

Dziś jest doskonały czas by sprawdzić czego potrzebujemy i jak chcemy to osiągnąć to czas też spełnienia i określenia celu naszej podróży.Jeśli dotychczas ciężko pracowaliśmy to na pewno dotrzemy do mety i odetniemy kupon z napisem sukces.Spójrzmy też na ostatni miesiąc / sześć miesięcy / lat i pomyślmy o tym, jak daleko jesteśmy i co osiągnęłyśmy a czego jeszcze nam brakuje.Zaprojektujmy swoje cele tak by osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.Kiedy nie osiągamy celu coś zwykle stoi na przeszkodzie i teraz znalezienie tego,co może stanowić pomoc w drodze do spełnienia marzeń i odkrycie wartości samoświadomości będzie tym naszym kluczem by iść w kierunku spełnienia.
Praca- nie gubmy entuzjazmu,porażka ma nas mobilizować nie dołować.Nie ma gotowych recept mówiących,co robić,by zmienić swoje życie,każdy musi zajrzeć w głąb siebie i odpowiedzieć sobie na to pytanie.To od nas samych zależy czy to o czym marzymy urzeczywistni się.Kontakty ze światem i poszerzenie horyzontów umysłowych to obraz dzisiejszego dnia.
Uczucia-nie pytaj mnie czy to ma sens,czy Cie kocha….zapytaj siebie co Ci to daje,czy jesteś szczęśliwa/y a może coś się wypaliło i szukasz drogi do startu.Jeśli jesteś jeszcze singlem przy wyborze partnera skup się na różnicach charakterów, barierach społecznych czy moralnych-to są najczęściej spotykane komplikacje u osób próbujących tworzyć związek na pożądaniu.
Zdrowie-bądźmy ostrożni dziś bo mogą nas spotkać poprzez np.nieostrożność różnego rodzaju upadki,złamania, kontuzje wszelkiego rodzaju,czy załamania nerwowe.Fobie,nerwice leczmy u specjalisty,nie udawajmy ,że samo minie.
Szczęście sprzyja urodzonym pomiędzy 21 stycznia a 10 lutego.
MOTTO NA DZIŚ:
[...] miłość jest kombinacją podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to może nie jest mistrzostwo świata, ale blisko. A jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna: trafiłaś do nieba za życia.
William Wharton

Tarot