Na­miętność le­ci,przy­jem­ność bieg­nie,rozsądek idzie.Nic dziw­ne­go,że przy­bywa zaw­sze spóźniony.Albert Samain

KARTA DNIA-19 XI
Dziś nie wyruszajmy w podróż w biegu bez opracowania planu,chociaż wielu będzie miało tendencje pośpiechu bez względu na konsekwencje.Unikajmy też impulsywności i niecierpliwości.Niektóre wasze pomysły wzbudzą kontrowersję,ale logicznymi argumentami da się to pominąć.Spodziewajcie się dziś zarówno korzystnych myśli jak i pomysłów zwłaszcza związanych z „sektorem” finansów.Jeśli zachowacie ostrożność nie poparzycie się płomieniem Rycerza.

Uczucia-Rycerz Buław reprezentuje osobę ,która wie jak rozpalić namiętność,jest idealnym kochankiem,ale nie potrafi dać nic więcej.Lubi związki eksperymentalne,szokujące innych.Zwykle jest atrakcyjny ,ale ma tendencje do zachowań dzikich i nieprzewidywalnych.I na takie osoby i sytuacje dziś zwróćcie szczególną uwagę.Rycerz Buław jako przyjaciel jest wyjątkowo pożądaną osobą taką po „bramy piekła”,zrozumie nasze kaprysy i będzie lojalnie „walczył” o naszą przyjaźń.W relacjach stałych nielojalność wobec partnera dziś może mieć przykre konsekwencje,więc zachowajcie czujność.

Praca-wielu z was może dostać informacje,propozycję wyjazdu służbowego lub zorganizowania projektu poza stacjonarnym miejscem swojej pracy.Pamiętajcie by liczyć się z opinią innych i dać się poznać tylko z dobrej strony.Dzień na bardzo wysokich obrotach.

Zdrowie-poświęćmy trochę czasu na sprawy duchowe,zarówno umiejętna organizacja pracy jak i odpoczynku będzie dziś ważną zaletą.Osoby cierpiące na schorzenia serca i układu krążenia,zadbajcie dziś o siebie i o to,by samotnie nie wyruszać w drogę nawet ,jeśli jest to pójcie do sklepu na drugą stronę ulicy.
Dzień sprzyja urodzonym pomiędzy 27 VII a 22 VIII
MOTTO DNIA:
Reinhold Niebuhr
Boże! Proszę,daj mi siłę,abym po­godził się z tym, cze­go zmienić nie mogę;od­wagę,abym zmienił to, co zmienić mogę i mądrość,abym pot­ra­fił odróżnić jed­no od drugiego.

Tarot