Oscar Wilde.Między mężczyzną a ko­bietą przy­jaźń nie jest możli­wa.Na­miętność,wro­gość,uwiel­bienie,miłość – tak,lecz nie przyjaźń.

Dziś jest doskonały czas by sprawdzić czego potrzebujemy i jak chcemy to osiągnąć to czas też spełnienia i określenia celu naszej podróży.Jeśli dotychczas ciężko pracowaliśmy to na pewno dotrzemy do mety i odetniemy kupon z napisem sukces.Spójrzmy też na ostatni miesiąc / sześć miesięcy / lat i pomyślmy o tym, jak daleko jesteśmy i co osiągnęłyśmy a czego jeszcze nam brakuje.Zaprojektujmy swoje cele tak by osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.Kiedy nie osiągamy celu coś zwykle stoi na przeszkodzie i teraz znalezienie tego,co może stanowić pomoc w drodze do spełnienia marzeń i odkrycie wartości samoświadomości będzie tym naszym kluczem by iść w kierunku spełnienia.
Praca- nie gubmy entuzjazmu,porażka ma nas mobilizować nie dołować.Nie ma gotowych recept mówiących,co robić,by zmienić swoje życie,każdy musi zajrzeć w głąb siebie i odpowiedzieć sobie na to pytanie.To od nas samych zależy czy to o czym marzymy urzeczywistni się.Kontakty ze światem i poszerzenie horyzontów umysłowych to obraz dzisiejszego dnia.
Uczucia-nie pytaj mnie czy to ma sens,czy Cie kocha….zapytaj siebie co Ci to daje,czy jesteś szczęśliwa/y a może coś się wypaliło i szukasz drogi do startu.Jeśli jesteś jeszcze singlem przy wyborze partnera skup się na różnicach charakterów, barierach społecznych czy moralnych-to są najczęściej spotykane komplikacje u osób próbujących tworzyć związek na pożądaniu.
Zdrowie-bądźmy ostrożni dziś bo mogą nas spotkać poprzez np.nieostrożność różnego rodzaju upadki,złamania, kontuzje wszelkiego rodzaju,czy załamania nerwowe.Fobie,nerwice leczmy u specjalisty,nie udawajmy ,że samo minie.
Szczęście sprzyja urodzonym pomiędzy 21 stycznia a 10 lutego.
MOTTO NA DZIŚ:
Ser­ce serce jest jak la­birynt,kręte ścieżki i śle­pe uliczki, i cho­ciaż mu­si uczyć się wyt­rwałości i cier­pli­wości, to wie, że ta gra jest war­ta świeczki.

Tarot
One comment on “Oscar Wilde.Między mężczyzną a ko­bietą przy­jaźń nie jest możli­wa.Na­miętność,wro­gość,uwiel­bienie,miłość – tak,lecz nie przyjaźń.
  1. Jeśli o mnie chodzi karta zdecydowanie trafiona. No i bardzo podoba mi się przesłanie dotyczące uczuć na dziś. To prawda – zwrócenie uwagi na bariery dzielące nas z drugą osobą jest bardzo ważne, ponieważ jeśli od początku nie znajdziemy porozumienia, potem będą pojawiać się konflikty. A to doprowadzi do wypalenia i w efekcie rozpadu więzi, po której nie będzie co zbierać.
    Poza seksem i pożądaniem musi być coś jeszcze, bo inaczej dopada rutyna, nawet, gdy jest on udany. Czuje się zmęczenie materiału. Warto wiedzieć czego się chce od związku i nie dać się osaczać partnerowi, bo nie na tym polega miłość. Jeśli się kocha to wspiera się partnera, nawet jeśli nie podzielamy jego pomysłów do końca .

Komentarze są wyłączone