Suk­ces nig­dy nie jest os­ta­teczny.Po­rażka nig­dy nie jest to­tal­na. Liczy się tyl­ko odwaga.Winston Churchill.

Dla wielu z Was dzień rozpocznie się przygodą,podjęciem decyzji by wprowadzić zmiany ,ożywić to co od dłuższego czasu nie funkcjonuje prawidłowo.W głowie narodzą się nowe pomysły czasem szokujące koncepcje.
Jeśli pragniecie czegoś innego,ekscytującego,nowego energia dzisiejszego dnia sprzyja takim działaniom,jedyne co trzeba zrobić to iść za tym impulsem,nie pozwolić by zewnętrzne wpływy nie pozwoliły zmaterializować naszych marzeń.Karta radzi by słuchać swojego wewnętrznego dziecka.Macie potencjał,macie narzędzia trzeba tylko wdrożyć kreatywność i rozpocząć proces działania.Nigdy nie wiesz co jest w przyszłości ,ale to nie znaczy ,że masz ślepo iść na przód-zrób plan i działaj właśnie dziś.
Praca-podpisywanie umowy,składanie aplikacji dokładnie przemyśl,jeśli coś jest piękne nie zawsze prawdziwe.Bądź przygotowany do wyzwań by nic i nikt Cię nie zaskoczył.Jeśli dziś masz rozmowy kwalifikacyjne,prezentacje czy spotkania zawodowe będą one przebiegać pomyślnie.Dla wielu z Was dzisiejszy czwartek to dzień dużej aktywności i wzmożonej pracy zawodowej,ale owocnej.Dla innych dzień może przynieść ze sobą emocje i napięcie, ale również niepewność i poczucie braku bezpieczeństwa,wspomnieniami możecie wracać do dzieciństwa lub do niezrealizowanych fantazji.
Finanse-Przed Tobą ciężka żmudna praca, ale wysiłek w nią włożony przełoży się na materię.Możesz oczekiwać wiadomości,że Twoje dochody idą w górę.
Zdrowie-Bądźcie dziś ostrożni by uniknąć upadków zwłaszcza z wysokości (nie myjcie okien),potłuczenia się i innych urazów.Jeśli masz problemy zdrowotne dziś możesz trafić na ludzi,którzy pomogą Ci zmagać się z chorobą.Osoby zmagające się z chorobami takimi jak :układ krążenia,pokarmowy i układ hormonalny powinny dziś szczególnie o siebie zadbać,trudny dzień może być także dla kobiet w ciąży zwłaszcza dla tych z zagrożoną ciążą.
Uczucia-tylko rozsądne i dojrzałe postępowanie uchroni Was przed rozstaniem czy kłótnią.Ważcie słowa a trudne rozmowy odłóżcie na inny dzień.Dla samotnych znajomości dziś zawarte mogą się przerodzić i w romans i w trwałe uczucie od Was zależy jak tym pokierujecie.Ciepłe rozmowy zawsze zbliżają.
Premię dziś los rozdaje osobom urodzonym pomiędzy 21 maja a 20 czerwca

MOTTO NA DZIŚ
:
Czasami danie komuś drugiej szansy jest jak danie mu drugiej kuli, bo nie trafił Cię za pierwszym razem.

Tarot
One comment on “Suk­ces nig­dy nie jest os­ta­teczny.Po­rażka nig­dy nie jest to­tal­na. Liczy się tyl­ko odwaga.Winston Churchill.
  1. Ciekawe motto,coś w tym jest.Faktem jest,że dzięki ostrzeżeniom,ugryzę się w język i nie poruszę dziś tematu rozmowy z partnerem,w ten sposob najprawdopodobniej uniknę sprzeczki.Dziękuję za kartę:)

Komentarze są wyłączone