Wszystko już zostało wymyślone, oprócz tego jak mamy żyć.

Karta na 29 X
Dzisiejszy dzień będzie bardzo przełomowy zostaniesz napełniony entuzjastycznymi pomysłami,napędzony siłą twórczą.Poczujesz inspirację,motywację a Twoje oczy zostaną otwarte na zupełnie inny świat,świat nowych możliwości i czerpania talentów z Twojej wyobraźni.Nawet,jeśli masz zaplanowaną drogę to daj szanse pomysłom i ideą ,które rozpierają Cię od wewnątrz.W pewnych sytuacjach staniesz się niecierpliwy,bo pomysł i działania zaplanowane mogą nie mieć oczekiwanego zbytu,mimo tego zostań na tej drodze…..by pewne owoce wydały plon trzeba czasu.
Praca-odpocznij od rutyny.Teraz jest dobry czas by rozpocząć coś nowego lub nadać bieg „uśpionej”sprawie.Osoby pracujące w mediach lub poprzez internet dziś będą miały szczególnie owocny dzień,ale też odetną kupony od swoich dotychczasowych działań.
Uczucia-Single znajomości jakie dziś zawrzecie będą kierowały się wyłącznie namiętnościami i pożądaniem,raczej powierzchowne i mało znaczące.Jeśli masz stały związek zacznij tam,gdzie jesteś.Widać nowy początek i zapalenie tej wygasłej iskry.Czasem trzeba zaryzykować by dostać to co chcesz.Odrzuć wszystkie opory,negatywne podszepty,idź śmiało naprzód.Oboje potrzebujecie zdrowego spojrzenia na wasze kariery zawodowe i ustalenie tego priorytetu.
Zdrowie-Twój umysł ma tendencje do rozważania i dziś dotrzesz do nowych pokładów siły i energii.
Trudne sprawy zostaną przezwyciężone,zdrowie, energia będzie dopisywać,ale nie zdawaj się na ślepy los szukaj aktywności, a przede wszystkim zapału.
Ostrzeżenie-uważajmy w podróży i w kontaktach z wodą.
Dziś szczęście sprzyja szczególnie osobą urodzonych w miesiącach takich jak:wrzesień,październik,listopad
MOTTO DNIA:
Szczęście wymaga wielkiej odwagi :)Nie można czekać na idealny moment,trzeba go chwycić i sprawić by właśnie ten był idealny :) Dziękować Bogu za codzienną dobrą energię!

Afirmacja,Tarot