Nie wierz w cuda – polegaj na nich! Przeczytaj moją prognozę na Twój dzisiejszy dzień.

Niekiedy słyszymy plotki na nasz temat wypowiedziane przez osoby,które nigdy nawet jednego słowa z nami nie zamieniły.Wielu plotkarzy nie zadaje sobie nawet trudu by sprawdzić plotkę tylko puszcza ją dalej.
PLOTKARZE potrafią wymyślać plotki bardziej wyrafinowane niż reżyserzy filmowi intrygi.Słyszałam już wiele na mój temat m.in.że mam problemy zdrowotne,że kupiłam sobie dyplom wróżki,że nie znam się na tym czym się zajmuję a ostatnio nawet ,że jestem w ciąży.Dlaczego ludzie wygadują tak niestworzone rzeczy?Kilka uderzeń w klawisze i plotka rozesłana.Najczęściej na różnego rodzaju blogach,forach ludzie wypisują różne niestworzone rzeczy ,których nigdy nie powiedzieliby nam w oczy.Nie mogą zapanować nad swoim językiem z różnych powodów a takim istotnym w moim odczuciu jest nadmiar czasu,niedowartościowanie i nudne własne życie,a także lub szczególnie zazdrość,zawiść..Zanim coś o kimś powiemy zastanówmy się czy aby na pewno dobrze znamy te osobę ,czy znamy fakty o których mówimy.Dlaczego tą informacja chcemy podzielić się z innymi i dlaczego wtrącamy się w życie innych ludzi? Może lepiej jednak zainwestować choćby czas w poprawę jakości własnego życia.Czasem w trakcie rozmowy trudno ugryź się w język ,ale pamiętajmy,że ten co plotkuje bardziej siebie niż tych o których plotkuje stawia w złym świetle.Plotka rani tak samo jak miecz.Co zrobić kiedy plotka została już rozesłana?Chociaż to trudne,trzeba nabrać dystansu,okazać dojrzałość i nie reagować.Pozwólmy by to nasze czyny nie plotki mówiły o nas.W następnym tygodniu plotkarze znajdą sobie nowy obiekt i nowy temat do plotek.Pamiętajmy też bardzo ważną kwestię,jeśli słuchamy plotek nie zwrócimy uwagi osobie,która ją rozsiewa to tak samo jesteśmy odpowiedzialni za to jak ów plotkarz.
KARTA DNIA
Uczucia-dziś odczujesz potrzebę harmonii i równowagi,zaczniesz analizować swoje życie,nie lekceważ sygnałów od podświadomości.W stałych relacjach poprawa stosunków,dla singli nowe wyzwania,nowe drogi,nowe kontakty.
Praca-upewnij się,że odpowiednio dużo uwagi poświęcasz pracy bo drugiej szansy możesz nie dostać.Dla szukających pracy pamiętajcie,że to jak pokażecie się potencjalnemu pracodawcy przez pierwsze 60 sekund jest tak samo istotne jak wasze doświadczenie i kwalifikacje.
Zdrowie-zastanów się jak Twój styl bycia może wpłynąć na poprawę jakości życia i zdrowia.Nie unikaj lekarza i badań potraktuj to jako swój priorytet.Szczególnie układ kostny,emocjonalny może dziś wysyłać sygnały.
MOTTO DNIA:
Fałszy­wy przy­jaciel za dnia jest jak Twój cień. Chodzi za Tobą, wspiera Cię i słucha Twoich zwie­rzeń… W no­cy zaś nie ma go przy To­bie bo jest zajęty opo­wiada­niem Two­jego życia in­nym, wy­myśla­niem o To­bie plo­tek. Później jest jak ja­dowi­ty wąż, okręca się wokół Ciebie i nie da­je Ci od­dychać, a swoim ja­dem za­bija Cię od wewnątrz… Po­woli umierasz…
UWAŻAJ, Jak do­bierasz Przyjaciół…

Tarot
2 comments on “Nie wierz w cuda – polegaj na nich! Przeczytaj moją prognozę na Twój dzisiejszy dzień.
  1. Nie tak dawno doświadczyłam tego na własnej skórze,Nie zabolało,plotki wyssane z palca?Jestem ponad nimi…nie są w stanie mnie zranić osoby,które mi są obojętne,odcinam się całkowicie od osób pozornie „przyjaznych”.
    Karta w sferze uczuciowej i zdrowotnej jak najbardziej trafiona,dziękuję.

Komentarze są wyłączone