,,Rozczarowania trzeba palić a nie balsamować”

KARTA DNIA-30 X 2013r.
Dzisiejszy dzień przyniesie nam duże zmiany,odejdziemy od czegoś co nam nie dawało żadnej satysfakcji.W końcu dopuścimy do głosu serce i intuicję.Niewątpliwie od dawna były u wielu z nas chwile,że chcieliśmy pewne rzeczy puścić i wybrać lepszą opcję.Dziś energia dnia będzie sprzyjać takim odważnym decyzjom.
Czasem jedynym sposobem na rozwiązanie problemów życiowych jest zostawienie ich za sobą i pójście ku nowemu początkowi.Ważne jest ,aby spojrzeć na korzyści płynące z takiego przejścia i nie zatrzymywać się w pół drogi.
Uczucia-singlom karta wskazuje wyjście z rutyny i otworzenie się na nowe,w stałych relacjach emocjonalne oddalenie to nie koniec związku ,pytanie czy chcecie odnaleźć miłość na nowo czy dać sobie wolną rękę.
Praca-ufaj ,że wszechświat da Ci to czego potrzebujesz,sięgnij po to dziś.Osoby szukające pracy dziś muszą wykazać się szczególną umiejętnością zaprezentowania siebie.Pozostałych czeka zasłużona nagroda.
Zdrowie-Osoby z problemami ciśnieniowymi,krążeniowymi uważajcie na siebie szczególnie ,że może wam wypaść niespodziewana podróż.Ona również może się odbywać na poziomach przejścia od nastroju do nastroju.Nasilić się mogą u osób ze słabą kondycją psychiczną lęki i stany depresyjne…..jak zwykle spacer,basen czy chodźmy wycieczka poza miasto pomoże nabrać dystansu i doda energii,której ostatnio wam brakuje.
Szczególną uwagę zwróćcie na swoje marzenia bo one same się nie zrealizują.
Szczęście będzie sprzyjać Wagom i Wodnikom.
MOTTO NA DZIŚ:
„Choćby nie wiem jak było źle,znajdź w czymkolwiek dobre strony”

Afirmacja,Tarot