Horoskop numerologiczny na rok 2016

2015

Przed nami wejście w kolejny rok numerologiczny, a więc każdego z nas czeka zmiana naszych życiowych szans i możliwości – za nami 8 pieniężna, teraz wejdziemy w emocjonalną 9.Patronatem tego roku jest 9 to czas miłości, empatii, współczucia, ale też przesadna skłonność do poświęceń, rozchwiania emocjonalnego, na pewno będzie więcej zdrad, a więc i złamanych serc, zakończenia związków. 9 to wyjątkowa liczba, dodana do naszej liczby osobistej Drogi życia wzmacnia ją, tyle, że nasila się nasz dobre i złe strony.

Jak obliczyć Liczbę Drogi życia? Policzmy liczbę numerologiczną daty urodzenia 14.02.1979 1+4+0+2+1+9+7+9=33, czyli 3+3 =6 6 +9=15 dalej, 1+5=6 czyli osoba spod przykładowej daty ur. jest w piątym roku numerologicznym 6.

Dla JEDYNKI rok 1. Rok pełen wyzwań, energii, dobrego zdrowia, w tym roku możesz mieć taką siłę i moc w sobie, że będziesz czuć, jakbyś góry mogła przenosić. Ogromny przypływ sił witalnych. Pamiętaj o tym, żeby nie przegapić żadnych szans ani możliwości. Jednak będzie też tak, że sama zaczniesz dostrzegać, to, czego wcześniej nie widziałaś. Dobry rok dla finansów, jest szansa na ich poprawę, zdobycia większej gotówki. Mogą to być jednorazowe wypływy a nie stałe zwiększenie dochodów. W tym roku warto być aktywnym, zdecydowanym, po prostu działaj!. Ale wpierw wyznacz sobie cele, jakie chcesz osiągnąć i plan działania. Uczuciowo, – jeśli nie jesteś szczęśliwa w związku, w którym żyjesz, poszukaj sobie kogoś innego. Jesteś sama, przy nowych relacjach znajomość rozwijaj małymi krokami, bądź zaborcza ani nachalna.

Dla DWÓJKI- rok 2. Ten rok nie sprzyja aktywnym i drastycznym działaniom, raczej oczekiwaniu i wizualizowaniu własnych pragnień i marzeń. Już od samego początku trzeba zweryfikować swoje cele i możliwości, po to by nie skupiać się na niepotrzebnych oczekiwaniach. To z pewnością rok nauki, a więc zdobywaj wiedzę, kształć się, rób kursy. To też dobry rok w dbałości o zdrowie, efekty utrzymają się przez następne lata. Dla uczuć to dobry czas by wzmocnić relacje z partnerem czy rodzinom. Samotni, powinni bywać w towarzystwie, bo właśnie w towarzystwie mogą poznać swe przeznaczenie.

Dla TRÓJKI- rok 3. W tym roku czeka Cię mnóstwo fajnych okazji by poprawić lub zmienić swoje życie, a więc ich nie przegap!. W tym roku ważne jednak jest wzięcie sprawy w swoje ręce, nikt niczego nie zrobi za Ciebie. Jeśli jesteś trójką myślącą o własnym biznesie, to idealny czas. Dobry czas na zawiązywanie kontaktów. Jeśli jesteś samotna/y i szukasz miłości w adoratorach będzie można przebierać jak w ulęgałkach, ale uwaga nie przegap tego jedynego!.

Dla CZWÓRKI – rok 4. Rok ciężkiej pracy, w tym roku budujesz podwaliny swojego sukcesu, na którym będą oparte dalsze lata. Plany powinny być dopracowane, inaczej można mieć wrażenie, że człowiek kręci się w kółko, bądź nie znajduje wyjścia z danej sytuacji. Zapłata za ten rok pracy przyjdzie dopiero w następnym. W tym roku szczególnie uważaj na kręgosłup. Długi urlop może Cię ominąć. W tym roku dbaj o wspólny czas, wierność partnera będzie wystawiona na próbę. Jesteś sama po przejściach – życie w pojedynkę może trwać nadal.

Dla PIĄTKI- rok 5. W tym roku będziesz bardziej nie zależna, skłonna do ryzyka, dokonały czas dla artystycznych piątek. W tym roku warto się uczyć czegoś nowego, chwytać różnorodnych nowości, ale fajnie by było gdyby to były rzeczy praktyczne. Nie trwoń energii na wiercenie się bez sensu i bez celu. W tym roku aktywnie rozwijaj zmysły; kino, teatr, sztuka. Dbaj o zdrowie fizyczne, o ciało. Jeśli jesteś w trwałym związku zwiększy się Twój seksapil. Samotne piątki tylko na wyjezdnym mają szanse na interesujące znajomości.

Dla SZÓSTKI –rok 6. W tym roku ten rok będzie rozmieniał się na drobne, ale nie pieniądze a na mnóstwo drobnych radości, wynikających z codzienności. Umocnisz swoją wewnętrzną siłę i pozycję w rodzinie. Złe toksyczne relacje w tym roku mogą być nagle zerwane. Stresów nie zajadaj słodyczami, bo łasuchowanie i pesymizm to negatywne cechy tego roku a zbędne kilogramy trudno będzie zrzucić przez lata. Jeśli jesteś wolna to jest szansa, że związek, który zbudujesz w tym roku będzie trwały. Pamiętaj, że to przed wszystkim rok miłości. Finanse utrzymają się na poprzednim poziomie.

Dla SIÓDEMKI – rok 7. Dla Ciebie droga siódemko to taki rok refleksji nad życiem. Rok analiz, rozpamiętywania, modlitwy, medytacji. Sama ze sobą z pewnością nie będziesz się nudzić, ale jeśli nie chcesz tego roku zupełnie spędzić samotnie, to Ty musisz dbać o kontakty z ludźmi, zapraszać ich do siebie. To fajny rok by poprawić jakoś życia, podnieść jego standard, w tym roku łatwiej Ci będzie zdobyć prestiż i popularność. Jeśli nie masz nikogo, w tym roku sytuacja może się nie zmienić. Możliwe zerwania w znajomościach, po prostu na ten czas Wasze drogi się rozejdą.

Dla ÓSEMKI- rok 8. To rok Twojej siły, ale też rok rozrachunku z karmą, jeśli przez ostatnie 7 lat masz zapisane dobre uczynki, nie ma się, czym martwić, jeśli Twoje decyzje skrzywdziły kogoś, to jak stare przysłowie mówi, co dałeś, wróci do Ciebie. W tym roku unikaj kłótni, bo ludzie będą Cię prowokować a Ty nie potrzebnie ich do siebie zarazisz. Dobry czas dla finansów, możesz zarobić naprawdę niezłą kwotę, zarobić, nie wygrać. Dbaj o wewnętrzną harmonię i opanuj metody pozbywanie się stresu. Dbaj o dobrą kondycje ciała. Dla samotnych powierzchowne relacje, chyba, że zadbasz o dużo delikatności, gdyż będziesz odbierana, jako niezwykle wymagająca i surowa osoba.

Dla DZIEWIĄTKI – rok 9. To dobry rok, by usuwać wszystko, co zbędne, kilogramy, choroby, toksyczne znajomości, toksyczne związki, niesatysfakcjonujące prace i wyznaczać sobie nowe cele i marzenia. W tym roku nie zaczynaj jednak ważnych nowych istotnych spraw, bo w ostateczności nie wiele z tego wyjdzie. Dobry czas dla podróży, dłuższy urlop. Łatwo też będziesz zdobywać wiedzę, dobrze by było się nieco po edukować. Nowe znajomości mogą nie być trwałe, w miłości lepiej poszukać przygody niż związku. W stałych związkach a i ogólnie, nie zatrzymuj niczego na siłę! W tym roku możesz spotkać przypadkiem dawną miłość, zaiskrzy, ale niczego nie obiecuj ani nie wierz w fałszywe obietnice.

„Każdy ma do przebycia Swoją podróż życia Mijamy stacje życiowe Jedne szare Inne zaś kolorowe Poznajemy ludzi Którzy wsiadają i wysiadają? Lub też do końca podróży Przy nas pozostają Każdy z nas wybiera Swój przedział życiowy Jednym wystarcza zwykły Innym zaś luksusowy Lecz nie ważny jest luksus W życiu człowieka Bo sensem tej podróży Jest miłość do drugiego człowieka.”

Autor wiersza nieznany.

Horoskop opracowała Wróżka Anne
Jeśli chcesz poznać tajemnice swojej przyszłości lub swój osobisty horoskop, zadzwoń do Anne 708 588 502 kod 3 opłata 3,69 zł /min

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarot