Horoskop kwiecień 2015

Baran

Zadbaj w tym miesiącu o relację z przyjaciółmi i osobami, które są dla Ciebie ważne i zasługują na odrobinę uwagi W sprawach zawodowych dobry czas na realizację wszelkich planów i podjęcie ważnych decyzji.

Byk

To ważny i właściwy moment na zostawienie przeszłości za sobą. Czas żyć przyszłością i rozpocząć nowy etap w swoim życiu. W pracy dopilnuj i zadbaj o własne interesy. Wizja sukcesu i zysku jest bardzo realna.

Bliźnięta

W tym miesiącu czeka Ciebie wiele niespodzianek i miłych chwil. Spodziewaj się radosnych wydarzeń i powodzenia w miłości. W sprawach zawodowych wszelkie problemy zostaną rozwiązane. Zyskasz uznanie w oczach szefa..

Rak

Drogi Raku poczujesz przypływ energii i chęci do działania. Zostaniesz wyróżniony i doceniony przez bliskich. W finansach równowaga i stabilizacja,spokojna i przyjazna atmosfera w otoczeniu zawodowym..

Lew

Kwiecień zacznie się dla Ciebie spokojnie i relaksująco. To czas na skupieniu się na sobie i zasłużonego odpoczynku. W pracy nic Ciebie nie zaskoczy,z łatwością wywiążesz się ze swoich obowiązków..

Panna

W stałych związkach zawirowania i nieporozumienia. Warto pomyśleć dla dobra związku o kompromisie. W pracy możliwy awans, to doskonały czas na pozytywne zmiany. Odczujesz przypływ gotówki..

Waga

Kochana Wago więcej odwagi i pewności siebie. Osoby samotne z powodzeniem mogą wykazać inicjatywę. Możesz poznać kogoś interesującego. W sprawach zawodowych wykażesz się profesjonalizmem i zaangażowaniem.Pokaż na co Cię stać..

Skorpion

W miłości rozkwit uczuć,harmonia będziesz komplementowany na każdym kroku. W pracy uważaj na konkurencję. Bądź uważny i unikaj roztargnienia. Najmniejszy błąd może Cię wiele kosztować..

Strzelec

Z radością i nadzieją spojrzysz w świat. Masz szansę na poznanie kogoś, kto obudzi wiosnę w Twoim sercu. W pracy i finansach zdaj się na intuicję i rozsądek. Warto przeanalizować wszystkie za i przeciw..

Koziorożec

Ustal priorytety i nie zaniedbuj ważnych spraw. Nie da się spełnić planów koncentrując się na kilku sprawach jednocześnie.Zmień priorytety W uczuciach stabilizacja,pomyśl o legalizacji związku..

Wodnik

Nie ulegaj emocjom i chwilowym spadkom nastroju. Nie pozwól sobą manipulować i dawać się wykorzystywać innym. Bądź bardziej asertywny. W sprawach zawodowych uporządkuj zaległe sprawy. To czas aby zacząć realizować bieżące zadania i obowiązki..

Ryby

W uczuciach czas melancholii i sentymentów. Zatęsknisz za kimś dawno nie widzianym. Może warto odnowić znajomość? W pracy będziesz kreatywna,błyskotliwa i profesjonalna. Dasz poznać się jako osoba odpowiedzialna i godna zaufania..

Autor Wróżka Patrycja ,zamów czat 2 zł /min

 
http://www.ezoliniawrozby.pl/wrozka-patrycja
11040796_871712292867814_1174295526_n

Tarot