Horoskop Miłosny

Baran-Dla singli na horyzoncie ognisty romans, panie poznają swój ideał a panowie okażą się determinacją w uwodzeniu…W stałych związkach zniknie dystans i zapanuje sielankowy klimat. Nareszcie poczujecie się dla siebie stworzeni.
Byk- Weekendowe randki będą gorące, ale nie strać zdrowego rozsądku. Właśnie teraz rozwiążesz małżeński problem jaki spędza Ci sen z powiek od kilku miesięcy. Nie udowadniaj na siłę swoich racji i nie wytykaj wad; idź w kierunku ugody. Osoby samotne też przeżyją namiętny romans.

Bliźnięta- W uczuciach zachowaj dystans by uniknąć wielu przykrych niespodzianek i „kosza”. Czekają Cię flirty, ale na poważny związek musisz poczekać. Osoby będące w związkach pamiętajcie ,że dyplomacją zyskacie więcej niż postawą roszczeniową.

Rak- Czasem zwróć uwagę na to jak jesteś postrzegany przez innych. Masz tendencję do ponoszenia się namiętnością i folgowania swoim zmysłom. Przed Tobą mnóstwo spotkań i nowe znajomości. Zagoisz rany, zapomnisz o problemach. W stałym związku znów poczujecie się jak kochankowie z młodzieńczych lat.

Lew- Niewykluczone, że miłość Twojego życia okaże się pomyłką. Daj sobie trochę czasu. Wyplącz się z tej gęstwiny iluzji i zacznij żyć na nowo. Właśnie w ten weekend masz szanse na nowe kontakty, znajomości a rozmowa z kimś z żywiołu Powietrza utwierdzi Cię, że idziesz nie tą drogą, bo ona daje ciepło w serduchu, ale pomyśl czy to Ci wystarczy i jak długo zamierzasz bujać w obłokach.
Panna- Nawet cudowne związki miewają czasem kryzysy, którym trzeba jakoś zaradzić. Miłość to piękne uczucie, ale jak roślinkę trzeba pielęgnować by nie uschła. Zaplanuj ten weekend; tylko Ty i On. Masz niepowtarzalną szansę odbudować relacje.
Waga-jeśli jesteś samotna, ktoś wreszcie Cię doceni i Twoje marzenie o miłości idealnej ma szansę się ziścić właśnie teraz, w ten weekend. Osoby zamężne i żonate będą próbowały wrócić do miłości żarliwej i większego zaangażowania.

Skorpion- W uczuciach sielankowe klimaty. Spotkasz kogoś ciekawego i niebanalnego. Ktoś czymś miłym Cię zaskoczy. Wypady za miasto, do kina czy restauracji będą owocne, a wasze małżeństwo ponownie rozkwitnie.

Strzelec- Przed Tobą mnóstwo przyjemnych chwil z ukochaną. Staniesz się gorącym i namiętnym kochankiem. Osoby samotne spotkają ciekawych ludzi, zawrą nowe znajomości a niektóre z nich poznają tą jedyną miłość.
Koziorożec- Czeka Cię świetne towarzystwo, znakomita zabawa i gorące randki. Wystrzegaj się relacji, które z góry są skazane na niepowodzenie, bo teraz takie energie będziesz przyciągać. Jeśli nie jesteś sam to nie narzucaj partnerowi swojej racji i nie zapominaj o wierności.

Wodnik- Jesteś bardzo kochliwy, ale pamiętaj też o wierności. Przed Tobą gorące randki i ożywienie starych relacji. Odnowisz kontakt z osobą, z którą go zawiesiłeś bo już nie dogadywaliście się; energia maja spowoduje, że na nowo zatęsknicie za sobą. W parach ,gdzie ostatnio było nijako nastąpi gorące pojednanie.

Ryby-Weekend zimowy to najlepszy moment by wreszcie ujawnić jej swoje uczucia. Nie czekaj na lepszy moment, bo go nie będzie. Kuj żelazo póki gorące. Osoby zakochane i w związkach czekają miłe chwile we dwoje. Samotne dostaną mnóstwo zaproszeń, SMS ów telefonów na spotkanie , czy inne przyjemne imprezy. Idźcie, bo pozytywnie to wpłynie na wasze samopoczucie i nie tylko.

www.czarymarytv.pl

www.czarymarytv.pl

 

Tarot
One comment on “Horoskop Miłosny

Komentarze są wyłączone