Więcej osiągniesz uśmiechem, niż wyrąbiesz mieczem. – William Shakespeare

KARTA DNIA-1 IX
Dziś świadomie i bez emocji podejdziecie do wszystkich sytuacji,zwróćcie jedynie uwagę na to by z powodu swojej wrażliwości nie być zbyt ufnym.Jeśli coś „leży” Wam na sercu nie skrywajcie tego dłużej szczera rozmowa oczyści sytuacje między Wami, ale też zrzuci ciężar z pleców.Dzień przyniesie niezwykłą komunikatywność i wysokie obroty.Jeśli czekają Was randki, spotkania,zebrania na pewno będą w miłej atmosferze i przygotujcie się na to ,że pojawią się osoby mające niezwykłą zdolność słuchania innych.Dobry dzień na podróże i wszelkie kroki edukacyjne zwłaszcza w dziedzinach takich jak sztuka, religia.
Praca-Największe szanse na wolny wakat dziś mają zawody wolne,artystyczne,marynarze i inne związane z pracą na statku oraz negocjatorzy.
Uczucia-jeśli jesteś samotny i w grupie wiekowej powyżej 25 lat to właśnie dziś masz szansę spotkać kogoś kto obdarzy Cię takim samym zaufaniem i miłością jak Ty jego.Warunek idź tam gdzie ludzie odpoczywają,idą potańczyć,na listę rozrywek wpisz basen i klub samotnych serc.Pozostałe grupy wiekowe muszą zadowolić się miłym flirtem.
Finanse-obfitość dziś będzie sprzyjać w każdej postaci i wszystkim tym co pracują pełną parą,dla niektórych otworzą się nowe drogi pozyskiwania materii.Pamiętajcie dziś,że bez względu na to ile macie warto dzielić się z innymi tylko tak otwiera się droga do bogactwa to co wychodzi zwielokrotnione do nas wraca.
Zdrowie-traktuj swoje ciało fizyczne i duchowe z troską,zwróć uwagę na to co do niego wprowadzasz.Dyskomfort mogą odczuwać osoby mające problemy z nerkami,moczowodami,naczyńkami,co niektórym będą puchnąć nogi a kobietą dawać sygnały bólowe podwójne narządy.
Szczęście dziś sprzyja urodzonym pomiędzy 21.06 a 22.07.
OSTRZEŻENIA: Dziś pilnujcie bagażu,licznika prędkości i sprawdźcie stan techniczny wszystkich urządzeń związanych z wodą ,płynami także hamulcowymi w samochodzie.
MOTTO NA DZIŚ:
„Zwyciężać mogą Ci,którzy wierzą, że mogą”- Wergiliusz

Afirmacja,Tarot